Tréninkové hřiště v Újezdu nabízelo těžký podmáčený terén, na kterém si mnoho hráčů sáhlo na dno fyzických sil.

Lovčice jsme porazili i v deseti

19. 2. 2013

Sokol Újezd - Sokol Lovčice 6:2 (1:2)
Branky: Hladík 2x, O.Bendžík 2x, Vohralík, M.Rozsévač
Za strašného počasí odehrál náš tým třetí přípravný zápas s celkem okresního přeboru Hradec Králové. Naši začali dobře a brankou Vohrálíka šli zaslouženě do vedení.  Po patnácti minutách vystavilo zranění Vohralíkovi stopku v zápasu a tak náš tým dohrával v deseti. Soupeř přesilovky využil a srovnal stav zápasu. Do vedení poslal soupeře O.Bendžík, který si vstřelil vlastence za přispění našeho golmana.  Druhý poločas ovšem náš tým zabojoval a i v deseti soupeře doslova deklasoval 6:2.

Libišany - Újezd 6:3 (5:2)

9. 2. 2013

Branky: Zima, Jakub Petříček, Ondřej Bendžík

článek od Lukase po rozkliknutí

Výroční členská schůze 2013

6. 2. 2013

Dne 16.2.2013 od 17.00 hod. se uskuteční v nově otevřeném obecním hostinci v Újezdě výroční členská schůze TJ Sokol Újezd. Všichni členové jsou zváni - účast nutná !!!

Pardubičky - Újezd 1:0 (1:0)

4. 2. 2013

První přátelské utkání jsme odehráli s týmem aspirujícím na postup do krajského přeboru. Před týdnem Pardubičky porazili hladce nejlepší tým I.B třídy v poměru 7:0, což budilo u naších hráčů velký respekt.  Týmu Pardubiček hrálo do karet i velké množství chybějících hráčů v dresu Újezdu.  Pardubičky od začátku prokazovali, že ne náhodou jsou špičkovým týmem I.A třídy a míč našemu týmu moc nepůjčovali.  Jak se později ukázalo soupeř vstřelil rozhodující branku ve 35 minutě po závaru ve vápně. Druhý poločas se náš tým tlačil více do útoku, ale srovnat stav zápasu se již nepodařilo.  Tým Pardubiček prověřil defenzívu našeho týmu, která vcelku obstála.

Duel s Chvaleticemi ovládli domácí

11. 11. 2012

Újezd - Chvaletice 3:0 (2:0)

9´+ 45´- Hataš, 47´- T.Bendžík

Rozhodčí: Rambousek, Diváků: 50, ŽK: 0:0, ČK, 0

Újezd: Jandák, Zima, Černý, Jiří Petříček, Rusín (55´O.Bendžík), Huňáček (72´ Šebek), Jakub Petříček, Vohralík (72´Firbas), Hataš, Hladík (81´Hývl)

Chvaletice: Vondrák, P.Doležal, Grande, Brunclík, Vančura, Mařata, Sajdl, F.Doležal, Kredba, Pfeiler, Wiesner