Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenci Újezda začali na hřišti soupeře aktivně a první čtvrthodinu měli jasnou převahu v poli, a tak se dostali zaslouženě do vedení, když skákává střela Havlíčka skončila za zády bezmocného golmana hostí 0:1. Poté mohl náskot zvýšit Hladík, ale svoji gólovku neproměnil.  Poté převzali iniciativu domácí a jen díky zákrokům brankáře Hyvla a  zákrokům Petříčka se skóre neměnilo. Domácí se  však radovali po rozehraní přímého kopu, který tečovala zeď a golman Hyvl bohužel už nestačil zareagovat na změněný směr balónu 1:1. Svoji slabší chvilku si poté vybral stoper Újezda, který chyboval, čehož využil domácí útočník, který přehodil vybíhajícího  hostujícího golmana 2:1. 

Druhý poločas vyburcoval trenér Újezda své svěřence a tito opět začali hrát svůj fotbal a zaslouženě vyrovnali. To totiž Hladíkovu příhrávku hlavou zužitkoval Ondra Rozsévač, který technickou střelou srovnal na  2:2. V tuto dobu se hrálo tzv. "nahoru, dolů". Fotbal předváděla obě mužstva, a tak bylo ve vzduchu, že kdo dá góla vyhraje. Bohužel pro naše hráče, to byl tým domácích, jejichž útočník, pět minut před koncem,  po individuální akci  poslal domácí do nejtěsnějšího vítězství 3:2. Tento stav byl již konečný.   Náš tým sehrál  s Kameničkami  zcela vyrovnaný zápas, který  vyhrály šťastnější domácí. Pochvalu však zaslouží celý tým  našich dorostenců, kteří bojovali a i přes nepříznivý stav zápasu, byli na hřišti ukáznění. . Zápas na jedničku zvládl i rozhodčí.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář