Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po dlouhé době tři body z Chvojence

16. 9. 2012

Chvojenec - Újezd 2.5 (1:4)

Branky: Hladík 2x, Hataš, Vohralík, Šebek

Sestava: Jandák, Zima, Černý, Jirka Petříček, Rusín,  M.Rozsévač, T.Bendžík, Jakub Petříček, Vohralík, Hataš, Hladík

Střídali: O.Bendžík, Šebek

 

     Domácí začali aktivněji a jen díky brankáři Jandákovi se skóre zápasu neměnilo.  Náš tým začátek zápasu úplně podcenil a nenavázal bohužel na výborný výkon z předchozího zápasu.  První gól vstřelil  po pasu T.Bendžíka  za obranu Hladík, jenž nezaváhal při samostaném nájezdu na domácího strážce svatyně 0:1.  Vzápětí Hladík vystihl přihrávku domácího golmana a přihrál přesně před branku Hatašovi, jenž získal pro naše barvy již dvoubrankové vedení 0:2.  Chvojenec zápas však nezabalil a neustále útočil, ale naštěstí pro nás bez gólového efektu.  Při náporu domácích vykouzlil nádhernou přihrávku T.Bendžík, kterou oslovil Vohralíka, jenž zvyšoval na 0:3. Domácí se poté dočkali snížení, kdy po závaru po rozehraném rohovém kopu z hranice šestnácky rozvnili síť 1:3.  Do poločasu naši plejeři ještě  pálili ostrými jednou. Rusín z levého beka zaútočil a před brankou Chvojence našel přesně osamoceného Hladíka, který zvýšil pro domácí na hrozivých 1:4.

   Druhý poločas se dohrával pouze z povinnosti, kdy si náš tým hlídal pohodlně svůj náskok. Fotbalový fanoušek si bohužel ve druhém poločasu příliš na své nepřišel, neboť hra byla strašně rozkouskovaná a domácí již hráli v přílišné křeči. Přesto se Chvojenec dočkal snížení skóre, kdy osm minut před koncem snížil na 2:4. Poslední slovo měli ovšem újezdečtí a to jmenovitě Jakub Petříček,  jenž unikl přes čřičtvrtě hřiště a nezištně přihrál před branku střídajícímu Šebkovi, který uzavřel konečný účet zápasu 2:5.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář