Jdi na obsah Jdi na menu

První tým zabral v pravý čas

24. 9. 2011

Než samotný zápas začal, mohl mít hráč újezda Černý hned žlutou kartu. Kvůli vtipné situaci kolem kapitánské pásky. Zápas začal nervózně a rozpačitě, Kdy si ani jeden z celků nedokázal pořádně přihrát. Ale postupem času se to začalo zlepšovat a přicházeli i první šance, do kterých se dostal Hladík a Honza Rozsevač. Ale ani hráči domácích nebyli  pozadu a vypracovili si nekolik šancí. Do veliké šance se dostal Hladík kdy dostal krásnou přihrávku mezi obránce, obešel golmana, ale v koncovce nebyl důrazný a jeho pokus vytěsnil domácí hráč na roh. A pak se potvrdilo nedáš dostaneš, kdy si na centr ze strany naběhl nejvyšší hráč domácích, přehlavičkoval hostující obránce i golmana Hyvla který celou situaci špatně odhadl a poslal domácí do vedení. Poté se hra újezdeckých zlepšila a začali domácí přehrávat, ti ovšem hrozili
z nakopávaných balónů a rychlích brejků. Vyrovnání přišlo před koncem poločasu, kdy Tomáš Bendžík poslal vysoký centr bránu, na údiv všech ho domácí golman podběhl a míč trefil hlavu Hladíka který byl schvaný za ním, a bylo srovnáno 1:1.

Druhý poločas začal opět chaoticky. Újezdečtí hodně kazili a nechávali domácím hdoně místa. Ti také zahrozili jako první, ale  všechny gólové šance jim zlikvidoval výborně chytající Hyvl. Postupně ale začali přebírat otěže zápasu hosté. Dařila se jim kombinace a přišli i první šance. Asi dvacet minut před koncem, vybojoval na půlce míč Jirka Petříček, obhodil si dva hráče
a poslal parádní přihrávku mezi domácí stopery na výborně nabíhajícího Šebka, který s přehledem zakončil 1:2. Poté byli Újezdečtí napomenuti hlavním arbitrem za velké a dlouhé radování se ze vstřelé branky. Pak už to byl jen boj kolem půlící čáry, kdy oba týmy hrozily z rychlých protiútoků. Konečný stav zápasu zařídíl po pěkné akci Hunáček. Šebek chytře zátáhl
míč k rohovému praporku, narazil Hladíkovi a ten vyzval Hunáčka, který tvrdou střelou z vápna prostřelil golmana domácích, kterému  navíc prošel míč mezi nohoma 1:3

Pochvalu určitě zaslouží celý tým, který se nevzdal a zapas otočil ve svůj prospěch. Ale asi největší pochvalu si zaslouží dobře  hrající Šebek a výborně chající Hyvl, který v druhém poločase vychytal několik stoprocentních šancí domácích hráčů.