Jdi na obsah Jdi na menu
 


Remíza v Mikulovicích

20. 10. 2012

     Po dvou domácích prohrách nechtěl náš tým opět odevzdat tři body soupeři. V prvním poločasu újezdečtí nehráli za každou cenu jenom dopředu jako tomu bylo v předchozích zápasech, ale mysleli i na bránění.   Diváci si v první půlce gól nezakřičeli. Více náznaků šancí si vytvořili újezdečtí, kteří byli ve finální fázi málo důslední a hladoví po gólu. Asi nejblíže ke vstřelení gólu měl Bosman, jenž jen těsně nedosáhl nikým nestřežen před brankou  na přihrávku svého spoluhráče. I další slibné průniky újezdeckých hráčů nebyly dotaženy do lepšího zakončení, kdy například střely Petříčka a Vohralíka byly buď nepřesné nebo málo tvrdé. .  Domácí byli ke vstřelení gólu blízko po rozehraném přímém kopu, kdy újezdečtí nechali neobsazeného levého beka, jenž se jen těsně nedostal k zakončení.

     Druhý poločas musel být střídán Hataš, což bylo velké oslabení našeho týmu.  Domácí hrozili hlavně z dlouhých nakopávaných míčů na naší polovinu a hlavně z velmi nebezpečných centrů do našeho pokutového území.  Sportovně musíme uznat, že soupeř byl v této době velmi nebezpečný a jeden z útoků i přetavil v gól. Po levé straně dokázal odcentrovat mikulovický hráč, jenž trefil tyč. Odražený míč se však dostal k volnému hráči Mikulovic, který poslal domácí do vedení 1:0. Blízko k vyrovnání měl Vohralík, ale jeho zakončení nebylo v dobré pozici  ideální.  O několik minut mohla přijít pro náš tým totální pohroma. Šebek ve středu hřiště chyboval  a Černý ve vápně nechtěně fauloval pronikájícího domácího útočníka. K penaltě se postavil nejzkušenější domácí hráč Valský, ale výborně chytající Jandák jeho dobře zahranou penaltu k tyči zázračně vyškrábl na roh.  Jandákův zákrok byl povzbuzením pro naše hráče. Po postupném útoku z pravé strany odcentroval Rozsévač, kdy tento centr  z voleje uklidil do pravé růžku branky domácích Rusín. 1:1.  Újezdečtí poté přitlačili soupeře před jejich pokutové území, kdy po gólu volaly hlavně střely Hladíka a Rozsévače, které skončili těsně vedle.  Na obou stranách se hráči dožadovali pokutových kopů  za nastřelení ruky hráče ve zdi, ale píšťalka hlavního arbitra byla němá.  I když jsme získali bod na půdě soupeře je i nadále co zlepšovat.  Pochvalu zaslouží především nejlepší muž na hřišti Jandák.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář