Jdi na obsah Jdi na menu

Újezd - Roveň 2:2 (2:2)

11. 4. 2010
Začátek prvního poločasu  domácí celek zaspal a nechal si po několika zbytečných chybách svých  hráčů vstřelit zbytečný gól 0:1. Vyrovnání měl na kopačce Rozsévač, ale ve vyložené šanci zakončil nepřesně. Poté rozhodčí neodpískal evidentní ruku hostujícího hráče ve vlastním pokutovém území a jako penaltový neposoudil ani střet Svatoně s protihráčem.  Tvrdě poté vystřelil po přiťuknutí Svatoňe Zima, kdy jeho střela těsně minula po teči hostujícího hráče branku. Vyrovnání však přišlo, a to z kopačky Tomáše Bendžíka, jenž nedal hostujícímu golmanovi žádnou šanci, když jeho přímý kop rozvlnil síť.  Rovenští hráči však odpověděli rychle a zásluhou důrazných útočníků šli opět do vedení 1:2.  Poté Svoboda vybídl dlouhým pasem ke skórování Strnada, jenž byl stažen  hráčem Rovně ( asi  ještě před pokutovým územím) a kopala se penalta. Míč na značku pokutového kopu si postavil Svatoň, který nedal golmanovi sebemenší šanci a vyrovnal stav na 2:2.
     Druhý poločas byl lepším celkem ten domácí, ale bohužel nedokázal tento fakt vyjádřit gólově. Soupeř se ve druhém poločase zmohl pouze na několik nebezpečných protiútoků do otevřené obrany. Asi největší šanci ve druhém poločasu měl domácí Matys, který sám před bránou netrefil centr z levé strany a Svatoň míč  poté poslal pouze do tyče.  Vzhledem k vývoji  zápasu je remíza pro domácí celek spíše ztrátou.