Újezd na Roveň nestačil

10. 4. 2011

Lepší začátek měli újezdečtí hráči  drželi míč na svých kopačkách a lépe kombinovali. První šanci měli ovšem hosté, ale to by musel hostující hráč trefit alespoň prostor  mezi tyčemi. V 15. minutě chybně vyběhl na domácího Doležala brankář hostů a tohoto likvidačně zfauloval mimo pokutové území. Sudí však nepochopitelně vytáhl kartu pouze žluté barvy a golmanovi soupeře důrazně domluvil. Jako první se radovali z gólu hosté. Ve  33. minutě  si nastřelil domácí hráč Rusín vlastní ruku v pokutovém území (dle pravidel by se penalta nekopala). Náš hráč však uslyšel údajný hvizd rozhodčího a přestal hrát, i když měl v této době míč na kopačkách. Zaváhání poté využil hostující útočník, který z malého vápna míč uklidil do naší sítě 0:1. Domácí poté po zbytek zápasu působili opařeným dojmem. Na jejich kopačky se začala lepit nervozita, čehož soupeř využil ke vstřelení další branky 0:2.  V prvním poločase zahrozil pouze Bendžík z trestného kopu, jehož hlavičku vyhlavičkoval z branky obránce hostů.

V druhém poločase zlepšení ze strany domácích nepřišlo a tak udeřili opět hosté, kteří z rychlého protiútoku šli sami na Jandáka, kterému nedali šanci 0:3. Nejvýraznější šanci ve druhém poločasu měl 20 minut před koncem Jirka Petříček, který ovšem z malého vápna mířil vysoko nad, kdy navíc vyrazil výplň okna rodinného domu za hřištěm.  Pan majitel  pak počastoval domácí plejery nepublikovatelnými výrazy, čemuž se soupeř od srdce zasmál. Závěrem lze dodat, že do 33 minuty byli lepším celkem na hřišti domácí. Poté již ovšem převzali otěže zápasu hosté, kteří byli po zbytek zápasu lepším celkem.