Jdi na obsah Jdi na menu
 


Újezd naděloval již před vánocemi

29. 9. 2012

    Náš tým musel čekat na domácí, než-li slepí jedenáctku, což se jim podařilo těsně před čekací dobou.   Naši hráči nastoupili do zápasu velmi profesorsky, ale i tak mohli jít do vedení. Stoprocentní šanci nevyužili Bosman a Hladík. Domácí tak z ojedinělého útoku  poslal do vedení bývalý hráč Újezdu Jozef Balog, ke kterému se pro nás něšťastně odrazil míč 1:0. Tým Újezda i nadále držel míč více na svých kopačkách, ale před velkým vápnem narážel  na bojovnou obranu domácích.  Náš tým mohl prohrávat i dvoubrankovým rozdílem, ale domácí hráč netrefil zcela odkrytou branku střeženou Jandákem.  Ke konci poločasu vyrovnal Jirka Petříček, který uklidil míč k tyči opatovické branky čistým bodlem 1:1. Do konce poločasu zbývala asi jedna minuta, kdy Huňáček velmi pěkně zatáhl míč do vápna soupeře a posléze nastřelil břevno domácí branky. Odražený míč od břevna se poté dostal na kopačku Bosmana, jenž ho uklidil do branky domácích 1:2.

   Druhý poločas zahrozili opět domácí, kdy střela domácího útočníka skončila jen těsně vedle.  To na naší straně se do dvou vyložených gólovek dostal Hataš, ale nechal vyniknout pouze domácího golmana.  Hataš byl v hlavní roli i v následující akci, kdy po pěkném uvolnění ze strany T.Bendžíka obešel i golmana Opatovic, jenž tohoto zastavil  pouze za cenu pokutového kopu. Tradiční exekutor Hladík z penalty poslal hosty do dvoubrankového vedení, což náš tým velmi uklidnilo. Poté se na opatovickém pažitu spustila branková smršť ze strany Újezdu.  Čtvrtý gól přidal Jirka Petříček, který ukázkovým lobem přehodil vybíhajícího golmana a srdce fotbalového fandy zaplesalo.  Pátý gól v brace Opatovic zařídil Hataš, který střílel velice tvrdě pod břevno bezmocného golmana domácích.  Hataš byl střelcem i další branky, kdy si naběhl na rozehrávaný rohový kop, zbavil se domácích obránců a dělovkou pod břevno opět posunul skóre zápasu ve prospěch újezdeckých.  Následně  svůj hatrick dokonal Jirka Petříček, z čehož mají radost všichni spoluhráči, což vyplývá z pravidel pro fotbalisty z Újezdu.  Gólové hody dokonal Tomáš Bendžík, který si všiml špatného postavení domácího strážce svatyně a nádherným lobem z třiceti metrů tohoto překonal a uzavřel tak skóre zápasu na konečných 1:8.  Poté újezdečtí již drželi pouze míč na svých kopačkách a  zápas bez problému dohráli.

   Pochvala pro celý tým za druhý poločas.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář