Rozhodčí: Klíma

Diváků: 270 ŽK: 3:3 ČK: 0

Újezd: Jandák, Zima (87 - O.Bendžík), Černý, Jiří Petříček, Rusín, Huňáček, T.Bendžík, Jakub Petříček, Vohralík (78-M.Rozsévač), Hataš, Hladík (37-Bosman)

R.Bělá: Trubač, Betlach, Habiger (74-Kolmaš), J.Morávek, Tamchyna, Bakule, Chovanec, Deutsch, Komárek, Čásenský (46-I.Morávek), Tomič

Kdo očekával, že se bude domácí tým snažit jenom bránit byl na velkém omylu. Hned v první minutě zápasu si naši hráči vytvořili stoprocentní příležitost ke vstřelení gólu a favorit z Bělé jen se štěstím odvrátil tuto hrozbu. Varování hostům však nejspíše nestačilo a tak po nedorozumění hostí v obraně Vohralík v páté minutě poslal domácí do vedení 1:0. Soupeře tato situace moc nerozhodila a v zápasu začal získavat herní převahu, která ovšem končila před velkým vápnem domácích. Hra domácích byla založena na bojovnosti a hlavně na jednoduchém přechodu do útoky, kdy tyto byly pro soupeře doslova smrtelné. Ve dvaadvacáté minutě Hataš ideálně uvolnil Vohrálíka, který střelou k tyči získal domácím již dvoubrankové vedení.  Hosté si poté vytvořili jednu pološanci, a to po rozehraném rohovém kopu, ale golmana Jandáka neohrozili. Naopak ještě před přestávkou vyvezl z vlastní poloviny míč Jirka Petříček, jenž vybídl ke skórování Hataše, jenž nezaváhal a opět posunul ukazatel skóre 3:0.  V prvním poločase musel předčasně střídat Hladík, kterému hostující hráč šlápl na ruku. Podle předběžných informací z nemocnice by však nemělo jít o žádné vážné zranění a tak Petrovi přeje celý tým hodně zdraví.

Druhý poločas nastoupil tým Újezda s cílem neinkasovat rychlý gól  a držet vedení, čímž bude přibívat nervozita na straně soupeře. Nejenom, že se toto újezdeckým podařilo, ale navíc se jim podařilo přidat i čtvrtý gól do sítě soupeře z Bělé.  V padesáté páté minutě našel Hataš milimetrově Vohralíka, jenž svou třetí a nejhezčí  brankou v zápase zlomil veškerý odpor soupeře a rozhodl tak o utkání.  Po vstřelené čtvrté brance domácí trochu povolili a tak si soupeř vytvořil jedinou  vyloženou šanci v zápase, když z pěti metrů trefil Komárek břevno brankové konstrukce. Poté se zápas již dohrával z povinnosti, kdy ovšem plné nasazení ze strany obou týmů trvalo až do konečného hvizdu hlavního arbitra.  Domácí si ještě vytvořili jednu velkou příležitost ke vstřelení gólu, čímž chtěli vyslyšet řev domácích fandů, kteří požadovali pro Bělou bůra.

Závěrem lze pochválit úplně celý kolektiv domácích za přístup k zápasu a odvedenou práci na hřišti, kterou zastínili svého soupeře v jehož středu nastoupilo mnoho zkušených plejerů. Zápasu přihlížela velmi pěkná divácká návštěva, kdy si tato musela přijít na své, neboť se hrál opravdu velmi pěkný fotbal.