Zápas v režii domácích

7. 5. 2011

Domácí opět hráli v odlišné sestavě než v zápase s Pardubičkami. Tentokrát chyběli Svatoň (práce), Černý (zkoušky na VŠ), Rozsévač (nemoc), Zima (dlouhodobě).  Domácí rozehráli zápas velice dobře a již v páté minutě po rychlé rozehrávce přímého kopu ze strany O.Bendžíka  nachytali domácí obranu v nedbalkách čehož využil újezdecký snajper Doležal, který levačkou uklidil míč k tyči sezemické branky 1:0.  Tato branka celek domácích uklidnila a začali hrát pěkný vcelku kombinační fotbal.  Ve 22 minutě se střelec Doležal proměnil na nahrávače, kdy ke skórování vybídl Hladíka, na jehož střelu k tyči si ovšem sezemický brankář sáhl, ale vytěsnit z branky se mu ji  již nepodařilo 2:0. Neuběhlo ani pět minut a domácí fandové si mohli zakřičet gól potřetí. To nádherný centr z přímého kopu z kopačky Kolína zužitkoval Tomáš Bendžík, který volejem nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci 3:0.

Druhý poločas se odehrával podle not újezdeckých, kdy  však se nedokázali v několika slibných šancích prosadit v koncovce. Protrhnout střeleckou nemohnoucnost se podařilo až v 61 minutě Petru Hladíkovi, který si naběhl na kolmici od T.Bendžíka a  potupným lobem překonal vyběhnutého golmana Sezemic 4:0. Zbytek zápasu  se tak dohrával pouze z povinosti a hra tak upadla po vstřelení čtvrtého gólu  ze strany újezdeckých do průměru. Hosté ovšem hráli celý zápas dokonce podprůměrně.  Navýšení skóre mohlo přijít z kopačky Doležala, kterého ovšem se štěstím vychytal golman hostí. Tento se vyznamenal i při zahrání přímého kopu Rusína, který tygřím skokem vytěsnil konečky prstů na roh.  Jediná šance hostů přišla pět minut před koncem utkání, kdy se do dobré střelecké pozice dostal sezemický útočník. Proti byl ovšem golman Jandák, kterou jeho gólovou střelu vyrazil na tyč.

Domácí celek byl po celý zápas lepším týmem. Pochvala celému týmu za bojovnost a nasazení.