Jdi na obsah Jdi na menu

Zima viníkem ztráty bodů

21. 4. 2012
     Domácí začali náporem, z kterého rezultovalo 12 rohových kopů za pět minut na branku Mikulovic. Z jednoho rohu nastřelil Hladík břevno mikulovické branky. Poté ovšem zahrozili i Mikulovice a Jandák se při jejich šancích vyznamenal. Poprvé tygřím skokem zlikvidoval střelu k tyči. Podruhé reflexivně vyrazil střelu z blízkosti a potřetí zneškodnil samostatný nájezd mikulovického plejera. Ve všech třech šancích se ocitl střední záložník Vencl. Prví šancí na straně domácích byla hlavička Doležala, při které vynikl perfektním zákrokem strážce hostující svatyně. Z následného rohového kopu ze strany Rusína si na tento vyskočil nejvýše Doležal a poprvé rozvlnil síť 1:0. Skóre poté mohl navýšit Jakub Petříček, ale jeho samostaný nájezd na golmana v gól nepřetavil.  Do kabin se tak šlo za těsného vedení domácích.

Druhý poločas byl festivalem v zahazování brankových příležitostí, kdy v hlavní roli byli hlavně domácí hráči. Mikulovice ovšem hrozili z brejků do zbytečně otevřené obrany domácích a Jandák musel opět zasahovat proti několika velice slibných šancí.   I přes vynikající zákroky Jandáka se hostům podařilo vyrovnat z dorážky z bezprostřední blízkosti 1:1. Doležal poté provedl průnik do velkého vápna Mikulovic, kde byl zastaven jen za cenu faulu  a kopala se penalta. Míč na značku penalty si postavil Hladík, ale jeho střelu brankář hostí bez problémů chytl.  Domácí však dlouho otřeseni nebyli. Hladík napravil svoje zaváhání individuálně pronikl do vápna a po faulu na něho rozhodčí odpískal druhou penaltu. Sám postižený si postavil míč na značku pokutového kopu a tentokrát nezaváhal 2:1. Když už se zdálo, že si domácí připíší tři body za výhru, nastoupil na poslední tři minuty Zima a hned při prvním kontaktu z míčem zavinil ztrátu dvou bodů.

V zápase byl nejlepším hráčem na hřišti domácí hráč Jandák.