Jdi na obsah Jdi na menu

Golman Hývl góly chytá i střílí

13. 8. 2012

Druhý zápas ve dvou dnech muselo odehrát několik hráčů, protože někteří hráči Benfiky byli unaveni z akce Stadion cup.  První poločas se hrál  chodící fotbal s minimem šancí na obou stranách.

Druhý poločas zažal být domácí tým aktivnější a začal svého soupeře ze Srchu tlačit před jejich branku. Z ojedinělého brejku ovšem hosté vstřelili gól, který naštěstí pro domácí nebyl uznán pro ofsajd. Po tomto přišel na hřiště Hývl, jemuž stačili čtyři minuty na hřišti ke vstřelení gólu. Rusím vybídl Vohralíka k úniku po pravé straně, ten zatáhl míč  a nezištně před branku přihrál našemu golmanovi, který zneuctil svého kolegu v brance Srchu housličkami 1:0. Poté měl ještě po přihrávce Zimy stoprocentní šanci Huňáček, ale neproměnil.