Jankovice odpor nekladli

8. 5. 2011

Hned ve druhé minutě zápasu se trefil sváteční střelec Jakub Petříček.  V šesté minutě jej napodobil střelec Strnad, který zvýšil na 2:0.   Poté převzal příhrávku hrotový hráč Míša Vondráček a v zakončení prokázal pevné nervy a fotbalové myšlení, kdy chladnokrevně napsal hostujícímu brankáři jesle a zvýšil na 3:0.  Nechytatelnou  hlavičku do branky soupeře přidal podruhé skórující  Jakub Petříček 4:0, které zanedlouho napodobil i jeho kolega ze střední zálohy Strnad, který uzavřel gólový účet prvního poločasu.

Druhý poločas se tedy dohrával již pouze z povinnosti a dle toho fotbal taky vypadal. Domácím hráčům se již nechtělo příliš běhat, místo kombinačního fotbalu začali upřednostňovat sólování, což ke vstřelení gólů nevedlo. Soupeř byl v tuto dobu již odevzdaný a jeho hráči se unáhlili pouze k nevybíravým nedovoleným zákrokům. Domácí tak mohou být rádi, že většina z nich dohrála zdravá bez zranění.  Domácí poté zabrali až v závěru zápasu, kdy se jim podařilo vsítit ještě dva góly do soupeřovi sítě. První gól vstřelil po velké chybě hostujícího obránce Moravec 6:0. Naposledy si mohli diváci zakřičet  gól po centru Moravce a zakončení z hlavy Huňáčka 7:0.

Domácí měli celý zápas pod kontrolou, kdy jejich nejlepším hráčem na hřišti byl Jakub Petříček.