Jdi na obsah Jdi na menu

Jasná záležitost Benfiky

13. 5. 2012

Už první minuty zápasu naznačovaly, že náš tým bude tahat za delší konec provazu. Hned v úvodu se po samostatné akci přesně trefil Michal Rozsévač, který zakončil svoje sólo po pravé straně 0:1. Tentýž hráč  poté jak přes kopírák utekl po pravé straně a jeho centr před branku uklidil do vlastní sítě domácí plejer 0:2.  Poté byl zezadu faulován Vaníček a pro zranění musel proti své vůli opustit hřiště.  Náš tým poté hrál několik minut v deseti, což zbytečně rozhodilo některé hráče, kteří se přestali věnovat fotbalu a začali zbytečně panikařit, čehož dokázal soupeř  využít a převzal iniciativu na hřišti. I v deseti si náš tým dokázal vytvořit dvě vyložené šance, ale tyto neproměnil.  V této době si i  náš soupeř dokázal vytvořit  několik slibných šancí, které ovšem v gól taktéž neproměnil.

Druhý poločas na hřišti existoval pouze  újezdecký tým, který si vytvořil šancí na tři zápasy. Fandové Újezda si však gól zakřičeli pouze třikrát.  Uklidňující gól na 0:3 po spolupráci s petrem Hladíkem vstřelil M.Rozsévač, který opět využil svoji rychlosti a tentokrát i klidu v zakončení.  Poté po přihrávce Jakuba Petříčka Zima zbytečně loboval domácího golmana, ale bohužel pro újezdecké přeloboval i brankovou konstrukci.  Své zaváhání však  napravil aktivním napadáním soupeře, kdy domácího obránce obral o míč přešel přes domácího stopera a i přes domácího golmana a lehce skóroval do prázdné branky 0:4.   Rozhodčí pak přímo daroval domácím možnost snížit, neboť odpískal nesmyslnou penaltu. Tuto domácí exekutor proměnil a snížil tak na 1:4. Nutno podotknout, že na jeho střelu z penalty si náš golman Hyvl sáhl. Soupeři ve druhém poločasu zatápěli svým pohybem hlavně Hladík a M.Rozsévač, které velmi dobře podporoval zezadu Jirka Petříček.  Po jednom z jejich útoků se kopal rohový kop, jehož zahrávání se ujal Martin Vohralík a před brankou trefil ruku domácího hráče.  Z následné penalty jistě zvýšil náskok Petr Hladík 1:5.  Ve druhém poločasu bylo zazděno spoustu gólových  šancí, přičemž přívlastek stoprocentní měli šance P.Strnada, O.Rozsévače a Vohralíka.  Pochvala pro celý tým a hlavně hráče, kteří museli absolvovat dva zápasy během víkendu.