Kanonáda Benfiky v Dolanech

7. 11. 2010

Hosté působili od začátku zápasu fotbalovějším dojmem a hned v úvodu si vypracovali dvoubrankové vedení.Domácí se do útoku dostávali pouze ojediněle a branku ohrožovali jenom ze standardních situací.V polovině první půle soupeř snížil na 1:2 po chybě v naší obraně.Újezd dokázal hned reagovat a do konce poločasu přidal tři branky.Obrana domácích nedokázala zastavovat rychlé kombinační akce našich útočících hráčů.Do kabin se šlo za stavu 1:5.
V druhé půli už existovalo na hřišti jenom jedno mužstvo, domácí se téměř nedostávali na soupeřovu polovinu a Újezd postupně navyšoval své skóre.Za stavu 1:7 došlo u brankové čáry k souboji mezi Honzou Rozsévačem a domácím hráčem, který se zranil o zábradlí, bylo hodně blízko hrací plochy. Tento souboj zvedl emoce a někteří domácí hráči to řešili zbytečně tvrdými zákroky.Dolany dohrávaly pouze o deseti lidech, protože už na lavičce nikoho neměly.Během oslabení dostaly další dva góly.Desatý gól odmítl Jirka Petříček,který se vysunul do zálohy místo svého bratra, ten si šel odpočinou na stopera po včerejší zabijačce.Nad výborným výkonem celého mužstva vyčníval kanonýr Zahradník.