Obrat ve Chvaleticích

30. 5. 2010
     Újezdecký tým začínal zápas o devíti hráčích a hned ve třetí munutě inkasoval 1:0. Po doplnění hráčů ze strany Újezda se hra vyrovnala a otěže zápasu začali přebírat újezdečtí plejeři.  Z brejku ovšem navýšili náskok domácí, kteří tak šli do dvoubrankového vedení 2:0.  Hostujícím hráčům se poté podařilo pěknou střelou M.Rozsévače nastřelit pouze břevno brankové konstrukce. Další slibné šance zůstali nevyužity a tak se ujmula až dalekonosná pumelice újezdeckého stopera Rusína, na kterou domácí brankář neměl 2:1. Za tohoto stavu se odcházelo i do kabin.
    Druhý poločas začal velkým náporem újezdeckých z čehož rezultoval gól z kopačky nestárnoucího Strnada, jenž si pohrál z domácím golmanem a s přehledem srovnal stav na ukazateli skóre 2:2.  Poté přestal hostující celek hrát svůj fotbal, čehož využili opět domácí, kteří šli do vedení 3:2. Šest minut před koncem vymetl pavučiny chvaletické brány M. Rozsévač a bylo srovnáno 3:3. Domácí by byli asi s remízou spokojeni, ovšem hostujícímu celku se zdála remíza málo a tak se opět pustil do ofenzivy a vyplatilo se. V poslední minutě totiž o exportu všech třech bodů do Újezda rozhodl s chutí hrající Huňáček 3:4.
    V újezdeckém dresu zaslouží pochvalu neúnavný Huňáček.