Premiéra se vydařila

14. 8. 2011

Nováček III.třídy nastoupil k prvnímu utkání sezóny v neúplné sestavě, když někteří byli na dovolené a někteří bez omluvy chyběli. Kádr proto museli doplnit hráči, kteří mají být k dispozici pro "A " tým. Od prvního hvizdu bylo jasné, kdo bude udávat tempo a vývoj utkání. Újezdečtí se do soupeře pustili s chutí a po několika nevyužitých šancích (Strnad P.,Rozsévač M.+O.) se ujali vedení. Po důsledném atakování Vohralík naservíroval míč Ondrovi Rozsévačovi a ten se nemýlil 0:1. O čtyři minuty později chladnokrevně "vykoupal" brankáře Pavel Strnad 0:2. A ve 23.minutě Svoboda ideálně našel přihrádkou opět Pavla Strnada 0:3. Hráči Újezda spokojeni výrazným vedením polevili v koncentraci a trest na sebe nenechal dlouho čekat.  Po chybě obrany z brejku domácí snížili ve 29.minutě na 1:3. Chvíli nato oživlý soupeř  nebyl daleko od kontaktního gólu,ale hostující brankář Hývl skvělým zákrokem zachránil.Po přestávce opět ovládli hru Újezdečtí borci a nejprve Svoboda opět skvělou přihrávkou vyzval ke skórování Huňáčka 1:4 a za několik minut mazáckým lobem sám zvýšil na 1:5. V závěru měl ještě na kopačce gól střídající Firbas, ale gólman domácích byl proti. V závěru opět naši hráči polevili a soupeř snížil  během tří minut na konečných 3:5, když ještě další nebezpečné situace musel řešit dobře chytající Hývl.