Tři body vezeme z Jankovic

19. 9. 2010

Hřiště v Jankovicích připomínalo spíše špatně posekanou a rozjezděnou louku.  Tento terén tudíž nevyhovoval kombinační hře naše mužstva a nahrával spíše bojovnému týmu domácích.  V prvním poločasu měl hostující tým trvalou převahu. Gólové šance si však téměř žádné nevytvořil. Jankovice vsadili pouze na odkopávání balónů a to v lepším případě na polovinu našeho mužstva. Kupodivu však to byl nefotbalový soupeř, který si vytvořil  dvě dobré brankové příležitosti, ale díky svoji nemohoucnosti tyto naštěstí neproměnil.  V prvním poločasu si ovšem mohli zakřičet gól  újezdečtí fanoušci. K přímému kopu se postavil nejzkušenější hráč Újezda Martin Strnad a  pomocí teče domácího hráče zapadl míč do branky 0:1.

Druhý poločas se obrázek hry příliš nezměnil hosté neustále drželi míč na svých kopačkách, ale navíc si vytvořili i několik velmi dobrých brankových příležitostí. Po gólu volaly hlavně šance  Bosmana, Zahradníka a Strnada.  Na druhé straně se dostal z ojedinelého brejku  do výborné šance i hráč Jankovic, ale tuto nepochopitelně zahodil.  V závěru zápasu mohli diváci již vidět jenom nespočet nesmyslných faulů, po kterých můžou být faulující hráči rádi, že zápas odehrály celý.  Nejlepším plejerem na  jankovickém "pažitu" byl zkušený Strnad, který to s míčem u nohy pořád umí.