Jdi na obsah Jdi na menu

Újezd B - Sopřeč 3:0 (3:0)

17. 4. 2010
     Domácí doslova  na svého soupeře vlétli. Již ve třetí minutě skóroval chladnokrevně  Michal Rozsévač, který nedal  hostujícímu brankáři žádnou šanci 1:0. Za nedlouho se do tabulky střelců zapsal i jeho starší bratr Ondra Rozsévač, který se nejlépe orientoval při mačkanici pře sopřečskou brankou 2:0.  Třetí gól do sítě soupeře vsítil opět Michal Rozsévač. Další šance a to i ty nejvyloženější zůstaly pro přihlížející diváky bohužel nevyužity a to buď z důvodu dobrých zákroků hostujícího brankáře nebo z důvodu nemohoucnosti zakončovatelů.
     Druhý poločas přišel na hřiště úplně jiný újezdecký mančaft. Hráči domácích uspokojeni tříbrankovým vedením přestali bojovat, ze hřiště vymizel veškerý pohyb  a samozřejmě i přesnost a jen dobré zákroky brankáře Hyvla rozhodly o tom, že se skóre do konce zápasu již nezměnilo.  Místo toho, aby si újezdečtí hráči zahráli fotbal a namlsali přihlížející fanoušky, druhý poločas totálně odfláknuli.