Újezd B - Kojice

3. 4. 2010
     Benfiku posílil do utkání s Kojicemi bomber Strnad a byl to právě on, který otevřel skóre zápasu 1:0.  Druhou branku mohl do odkryté branky přidat Michal Rozsévač, ale svého golmana zastoupil na brankové čáře jeho spoluhráč, který vyrazil míč z brankové čáry rukou a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Michal Rozsévač 2:0. Třetí branku, jenž uzavřela gólový účet prvního poločasu přidal Rusín, jehož tvrdá rána z hranice velkého vápna byla nechytatelná 3:0.
     Do druhého poločasu již nenastoupil Strnad, zraněný Vaníček a Havlíček a početné střídání mělo za následek zhoršenou hru Benfiky. Vázla kombinace a ani vyložené šance nebyly proměnovány.  Ke konci zápasu však ještě posunul skóré na 4:0 s chutí hrající Huňáček. V úplném závěru se ke slovu dostali i hosté, kteří snížili na 4:1.