Z důvodu nečekaně přeloženého zápasu na sobotu z různých důvodů chybělo újezdeckému týmu sedm hráčů, za které museli naskočit hráči z lavičky a z dorostu. Tito si nevedli vůbec špatně a to i když ihned od druhé minuty prohrávali  0:1. Na 1:1 ještě do poločasu srovnal chytře patičkou Rusín a tentýž hráč poté poslal domácí do vedení 2:1.  Druhý poločas hosté srovnali z doražené penalty na 2:2. Penaltu předtím vyrazil reflexivním zákrokem dorostenecký brankář Hyvl.
     Domácí uhráli ve značně kombinované sestavě remízu, což jim ale svým bezzubým výkonem umožnil nejslabší soupeř v této sézóně na újezdeckém pažitu.
      Pochvalu za předvedený výkon zaslouží však celý kolektiv, ve kterém vynikli Vaníček, Firbas a Hyvl.