Jdi na obsah Jdi na menu
 


SESTAVA: Jandák, Linhart, Matys, Zima, Milan Beránek, Erban, Tomáš a Ondřej Mrštíkové, Doležal, Petr Mrštík, Strnad.

Střídali: Vavřín, Jirka Petříček, Rusín.

BRANKY: Pavel Strnad 2, Petr Mrštík.

Do zápasu jsme opět nastoupili oslabeni o Pavla Mrštíka (ve Francii), Honzy Rozsévače (nemoc) a Martina Beránka (distanc). První poločas jsme si vytvořili mírný tlak, ze kterého vyplynula penalta na pronikajícího Doležala. Toho totiž v šanci zastavil domácí brankář jedině za cenu faulu v pokutovém území. Na penalty určený Tomáš Bendžík, však nedal. Od té doby začali opatovičtí hráči hrát lépe a zaslouženě se ujali vedení, když centr do šetnácky umístil do sítě bezmocného Jandáka domácí záložník. Naši hráči, ovšem nesložili zbraně a zásluhou Pavla Strnada vyrovnali na 1:1,  ten se trefil po faulu na Ondřeje Bendžíka z přímého kopu. Druhý poločas začal dobře pro naše hráče, kdy po nevídáné kombinaci a ještě lepší přihrávce Tomáše Bendžíka, před prázdnou branku Pavel Strnad poslal naše hráče do vedení 2:1.  Opatovičtí znovu našli síli na odpověď a pěknou střelou z vápna vyrovnali na 2:2. V zápětí si pohrál s domácí obranou Petr Mrštík a ligovým gólem opět poslal naše mužstvo do vedení 3:2. Domácí strážce svatyně se po jeho střele z 18 metrů nestačil ani podívat. Poté ještě Pavel Strnad zatřásl brankou domácích, když nastřelil břevno. Naše mužstvo si po již hubené vítězství pohlídalo a zaslouženě se radovalo.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen tak dal

Pavel Strnad st ,5. 9. 2007 7:59

konecne ma Ujezd svoji stranku potrebuje to trosku podrobne jinak dobry Pavel

Ujezdeckej valec

Olda,2. 9. 2007 22:23

dobre chlapi.!!. jen tak dal.!.!.:o)))