Kobylice - Újezd 3:3 (1:2)
branky- Tomáš Bendžík 2, Pavel Strnad

Sestava: Martin Jandák, Jiří Firbas, Radek Matys, Milan Beránek, Jiří Zima, Jakub Petříček, Tomáš Bendžík, Ondřej Bendžík, Jan Rozsévač, Pavel Strnad, Pavel Mrštík
střídal: Saša Ševčenko

Kdyby naše mužstvo vedlo po prvním poločase 1:8 tak by se niko nemohl divit. Několik šancí z kategorie stoprocentních neproměnil Pavel Mrštík, ale i další újezdečtí ostrostřelci. K tomu se v brance domácíh velice dobře činil brankář, který několikrát zcela zázračně vychytal naše střelce. Druhý poločas byl herně vyrovaný. Hosté se ujali vedení poté co si útočník domácích zcela evidentně přistrčil míč rukou. Naše mužstvo zaslouženě srovnalo Bendžíkem z penalty. Útkání jsme dohráli bez zranění, což vzhledem k hřišti, které připomínalo spíše tankodrom, je do jisté míry zázrak. Zahráli bratři Bendžikové, Honza Rozsévač a Milan Beránek, několika pěknými akcemi se prezentoval i Pavel Strnad.